Прогноз Палермо — Рома 17 січня 2015

Серія А Італії. 19-й тур. Палермо — Рома прогноз на матч 17/01/2015.

Палермо нічого так повернулися в Серію А. Показує команда непогані результати і головне — радує яскравою грою. Займає Палермо 10-е місце в таблиці. У домашніх матчах 5 перемог, 3 нічиї та 1 програш. Програли на своєму полі лише Лаціо, а взагалі типова домашня команда Палермо. В останніх турах 5:0 розібрали на частини Кальярі і програли Фіорентині 3:4.

Рома на другому місці в Чемпіонаті Італії. Відставання від Ювентуса становить три очки. Обігрує Рома середняків і аутсайдерів, але з сильними командами не клеїться. В останніх чотирьох турах зіграли 0:0 з Міланом, 2:2 з Лаціо, але обіграли Дженоа 1:0 і Удінезе 1:0.

Остання зустріч команд відбулася навесні 2013 року — Палермо вдома обіграли Рому 2:0.

Палермо грає дуже результативно. Практично у всіх матчах команда забиває і пропускає. Забивав Палермо в останніх 10 турах, при цьому в цьому розіграші Серії А лише в трьох матчах не забивали, один з яких був на своєму полі. Швидше за все, Палермо і цього разу заб’є, тим більше захист в Роми далеко не ідеальна. Ну і Рома повинна забити, римляни теж лише в трьох турах не забивали. Ромі буде важко, думаю, не виграють гості. Схиляюся до результативної нічиє.

Прогноз Палермо — Рома 2:2.

Краща ставка — X2. кеф. 1.22. Впевненість — 88%.

Додаткова — обидві заб’ють. кеф. 1.70. Впевненість — 79%.
Please wait...