Прогноз Німеччина — Аргентина 3 вересня 2014

Товариський матч. Німеччина — Аргентина прогноз на матч 03/09/2014. 

Ремейк фіналу ЧС-2014 — збірна Німеччини приймає в Дюссельдорфі збірну Аргентини. Що цікаво, цей товариський матч був запланований ще задовго до Чемпіонату Світу в Бразилії. Ось так збіг, але ж після фіналу мундіалю команди більше не проводили матчів. 

Хоч це і товариський матч, але товариської гри від команд очікувати нерозумно. Між командами і так був накал до ЧС-2014, оскільки вони часто зустрічалися на мундіалях, а після фіналу Чемпіонату Світу 2014 цей накал став ще більше. Зрозуміло, найбільш ображена Аргентина, яка в офіційних матчах останнім часом поступається німцям. 

Німеччина зробить все для перемоги в цьому поєдинку, щоб ніхто не сумнівався в їх перевазі над Аргентиною, якщо такі залишилися в світі. Німці захочуть ще раз довести, що вони сильніші за всіх у світі. Ну, а Аргентина буде лізти зі шкіри геть, щоб хоч якось підсолодити гіркоту поразки в фіналі. 

Як змінилися команди після ЧС-2014? — У Німеччині деякі гравці завершили кар’єру в збірній, відновився Марко Ройс. Що стосується Аргентини, то склад не змінився особливо, зате прийшов новий тренер — Херардо Мартіно. 

Що цікаво, в останніх трьох очних зустрічах на Чемпіонатах Світу Німеччина не програвала Аргентині та проходила їх — в основний час, в доп.время, в серії пенальті. А ось в останніх двох товариських матчах Аргентина обігравала Німеччину на виїзді: в 2010 з рахунком 1:0, в 2012 з рахунком 3:1. 

Який прогноз на цей поєдинок? Може бути всяке, але мені здається, що Аргентина не програє з різницею більш 1 м’яча, а в матчі буде мінімум 2 голи, обидві повинні забити. 

Прогноз Німеччина — Аргентина 2:2. 

Краща ставка — 1X. кеф. 1.27 і ф2 (+1.5) .кеф. 1.25. Впевненість — 84%. 

Додаткова — ТБ (2.0). кеф. 1.50. Впевненість — 80%.
Please wait...