Прогноз Челсі — ПСЖ 8 квітня 2014

1/4 Ліги Чемпіонів УЄФА. Матч-відповідь. Челсі — Парі Сен-Жермен прогноз на матч 08/04/2014. Перший матч — перемога ПСЖ 3:1.
У першому матчі ПСЖ змогли перемогти на своєму полі Челсі з рахунком 3:1. Що ж, ПСЖ переграли лондонців і по грі, за рахунком. Моурінью вже погодився на поразку 1:2, але Хав’єр Пасторе не згоден. Гол Пасторе в доданий час і завдання Челсі ускладнюється.
Виграти 2:0 вдома в ПСЖ — реальне завдання, на перший погляд. Але тут є кілька «але». По-перше, Челсі зазвичай грає від захисту, а тут їм потрібно йти вперед і забивати, що є не дуже звичним розкладом для аристократів. А ПСЖ нікуди поспішати не буде, нікуди їм поспішати. Челсі доведеться пройти потужну опорну зону ПСЖ , і при цьому не пропустити м’яч у свої ворота. Осічок чекатиме Кавані, Лавессі і інші гравці лінії атаки, а їм палець в рот не клади. І я впевнений, що вони свій шанс використовують. Виходячи з усього цього, Челсі буде вкрай складно забити два м’ячі і не пропустити. Або Челсі не пропустить, але лише 1 гол заб’є, або ПСЖ заб’є, а Челсі три 3 голи забити не зможе.
На прохід Челсі дають кеф 3.70, а на прохід ПСЖ коефіцієнт 1.28. Можна ставити на прохід парижан, на 95 % упевнений в цьому. Варто підкреслити, що Златан Ібрагімович не зіграє у матчі-відповіді проти Челсі. Втім, «вирішував» у першому матчі не швед, а, перш за все, Лавессі, який чудово провів матч, ну, і Пасторе 5 +.
Прогноз Челсі — ПСЖ 1:1.
Краща ставка — прохід ПСЖ. кеф. 1.28. Впевненість 9/10.
Додаткова — обидві заб’ють. кеф. 1.87. Впевненість 7/10.

Оценок пока нет.
Пожалуйста, подождите...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Беттинг и прогнозы ; )