Прогноз ЛДУ Лоха — Індепендьєнте Дель Валле 6 березня 2014

Чемпіонат Еквадору. 7-й тур. ЛДУ Лоха — Індепендьєнте Дель Валле прогноз на матч 06/03/2014.

Що ж, заглянемо і подивимося, що там діється в екзотичному еквадорського футболі. Неодноразово дивився матчі цього чемпіонату, вельми цікаво, правда якість трансляцій ну дуже жахливе.

Отже, ЛДУ Лоха після 6-ти турів посідає 1-е місце в таблиці. В останніх трьох турах ЛДУ Лоха перемогли з рахунком 1:0 у всіх матчах. Шість матчів вже не програє ЛДУ Лоха.

Індепендьєнте Дель Валле на 4-му місці в Чемпіонаті Еквадору. У попередніх трьох турах нічия 0:0 була і дві перемоги з рахунком 1:0.

Особисті зустрічі. В останніх 4-х очних зустрічах було по дві домашні перемоги ЛДУ Лоха і Індепендьєнте Дель Валле. Тобто перемагав той в останніх особистих зустрічах, хто грав вдома. Остання зустріч завершилася домашньою перемогою ЛДУ Лоха 2:1.

Оцінка букмекерів: 2.20-3.20-3.00.

Підсумки. Як ми бачимо з попередніх результатів, матч ЛДУ Лоха — Індепендьєнте Дель Валле навряд чи буде результативним. Перевага, звичайно, на стороні ЛДУ Лоха, які повинні перемогти в цьому матчі. Ідеальним варіантом тут буде ф1 (+1), можна також з ризиком ставити 1X і на гол господарів.

Прогноз ЛДУ Лоха — Індепендьєнте Дель Валле 1:0.

Краща ставка — ф1 (+1). кеф. 1.17. Впевненість 8/10.

Додаткова ставка — ЛДУ Лоха заб’є. кеф. 1.30. Впевненість 7/10.
Please wait...